Оператори спадщини: Які категорії опублікують? | ReHERIT
  • Uncategorized

    Оператори спадщини: Які категорії опублікують?

    • 08 Травня, Середа

Оператори Спадщини – це онлайн-каталог організацій і людей, які працюють або дотичні до роботи з культурною спадщиною в Україні. Цей каталог є майданчиком взаємодії та можливостей для представників сектору культурної спадщини, щоб знайти партнерів, підрядників, або однодумців.

База Операторів спадщини буде містити оновлену та доповнену інформацію про профілі реставраторів, підприємців, компаній, громадських організацій, ініціатив тощо дотичних до сектору Культурної спадщини.

"Ці категорії було обрано для Каталогу Операторів Спадщини з метою широкого охоплення та представлення різноманітних аспектів і сфер, пов'язаних з культурною спадщиною. Кожна категорія відображає ключові групи учасників та організацій, які відіграють важливу роль у збереженні та розвитку спадщини. Вибір конкретних категорій базується на різноманітних аспектах взаємодії і впливу на культурну спадщину", - зазначають координатори проєкту.

Чому саме такі категорії?

Цифрові технології: Врахування важливості сучасних технологій для збереження та популяризації культурної спадщини особливо актуальна під час військової загрози.

Реставрація: Підрядні організації та Реставрація: Майстри: Підкреслення ролі фахівців і підприємств, які здійснюють відновлення та ремонт історичних об'єктів.

Медіа та Комунікаційні компанії: Узгодження зусиль для ефективної комунікації та популяризації спадщини.

Дизайнери та Архітектори: Врахування важливості естетичного та архітектурного внеску до збереження спадщини.

Державні органи та установи, Громадські організації: Представлення ключових гравців у формуванні та виконанні політики збереження культурної спадщини.

Виробники/постачальники: Позначення учасників, які забезпечують матеріальні ресурси для реставраційних та консерваційних робіт.

Благодійні фонди/організації: Визначення організацій, які фінансово підтримують проєкти збереження спадщини.

Археологічні служби та Освіта: Врахування освітніх та наукових аспектів, які допомагають в дослідженні та збереженні історичних об'єктів.

Популяризатори: Визначення осіб та організацій, які активно працюють над залученням уваги громадськості до культурної спадщини.

Органи місцевого самоврядування та комунальні заклади: Представлення владних структур, які грають ключову роль у регулюванні та підтримці збереження спадщини на місцевому рівні.

"Навіть після завершення проєкту база Операторів спадщини буде доповнюватися новими дієвцями культурної спадщини, щоб забезпечити актуальність та повноту відображення різноманітних учасників та організацій, які продовжують здійснювати важливу роботу у сфері збереження та розвитку культурно-історичного надбання", -додають координтори проєкту.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину