Лондонський громадський земельний траст (Лондон, Англія) | ReHERIT
  • Кейси

    Лондонський громадський земельний траст (Лондон, Англія)

    • 23 Січня, Понеділок

London CLT — перший у Лондоні громадський земельний фонд1. Він був заснований у колишній психіатричній лікарні Святого Клемента (St Clements) в районі Майл-Енд (the Mile End). CLT надає довгострокове доступне житло, заохочуючи мешканців, які за браком коштів не можуть дозволити собі надалі проживати в цьому районі, залишитися тут. У такий спосіб CLT протидіє тенденціям джентрифікації та недоступності житла.

За підтримки Адміністрації великого Лондона (the Greater London Authority) в процесі співпраці з приватними забудовниками і асоціацією соціального житла, CLT було виділено 23 будинки, що розсіяні по всьому району поряд з приватними оселями та соціальним житлом. Окрім цього, CLT також сприяє залученню громади до співпраці та активно працює над створенням громадського центру на території Сент-Клементса.

Автори: Левенте Поляк (Levente Polyak), Даніела Патті (Daniela Patti), Баханур Насія (Bahanur Nasya) (Eutropian).

За допомоги: Зофія Бод (Zsófia Bod) (Eutropian).

Матеріали створено в рамках проекту «Відкрита спадщина», підтриманого програмою досліджень та інновацій Європейського Союзу «HORIZON2020».

Координатор проекту: Метрополітальний дослідницький університет (Metropolitan Research Institute) у Будапешті.

Переклад профінансовано зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institute.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину