Палац Потоцьких (Радзинь-Подляський, Польща) | ReHERIT
  • Кейси

    Палац Потоцьких (Радзинь-Подляський, Польща)

    • 23 Січня, Понеділок

Проєкт ревіталізації Палацу Потоцьких — резиденції в стилі рококо з великим садом у стилі італійського бароко, оранжереєю та кількома ставками навколо, у повітовому місті Радзинь-Подляський на сході Польщі, планували з 2015 року.

2015 року мерія Радзиня отримала палац від польської держави. Перші ремонтні роботи розпочалися 2017 року. Муніципалітет має на меті перетворити палац на культурний об’єкт для залучення туристів, повернути палац місцевій громаді та активізувати культурне й соціальне життя міста та прилеглих районів. Проблемою залишається отримання коштів для виконання сталого плану управління з ревіталізації комплексу. Створення належної моделі управління є ключовим питанням, яке потрібно вирішити.

Автори: Олександра Цвік, Володимир Куліков, Дора Мераї.

Матеріали створено в рамках проекту «Відкрита спадщина», підтриманого програмою досліджень та інновацій Європейського Союзу «HORIZON2020».

Координатор проекту: Метрополітальний дослідницький університет (Metropolitan Research Institute) у Будапешті.

Переклад профінансовано зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institute.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину