Рекомендації “Відкриті дані та культурна спадщина” мають на меті окреслити основні переваги та виклики використання інструментів відкритих даних у сфері нерухомої культурної спадщини за кордоном та в Україні. На основі цього окреслені можливості та рекомендації щодо використання відкритих даних для ефективного управління нерухомою культурною спадщиною.
Рекомендації “Відкриті дані та культурна спадщина” підготовлені для проєкту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину», що реалізується з липня 2018-го до липня 2020 року.
Проєкт спрямовано на переосмислення, актуалізацію та розвиток потенціалу культурної спадщини Умані, Львова та інших міст Центральної та Західної України.
Метою проєкту є робота з потенціалом культурної спадщини для економічного, туристичного, культурного та освітнього розвитку міст, налагодження комунікації між органами влади, неурядовими організаціями, місцевими жителями.
Проєкт передбачає підготовку низки аналітичних досліджень щодо ефективного управління місцевою культурною спадщиною у форматі рекомендацій, кейсів та білих книг.