Міжнародний відкритий конкурс архітектурних, дизайнерських та ландшафтних проектів для впорядкування місць, пов’язаних з єврейською історією у м.Львові | ReHERIT - Портал культурної спадщини Умані та Львова
  • Простір Синагог

    Міжнародний відкритий конкурс архітектурних, дизайнерських та ландшафтних проектів для впорядкування місць, пов’язаних з єврейською історією у м.Львові

    • 13 Червень, Четвер

Міжнародний відкритий конкурс архітектурних, дизайнерських та ландшафтних проектів для впорядкування місць, пов'язаних з єврейською історією у м.Львові охоплював три вільні ділянки міста, які пов'язані з життям єврейської спільноти до Другої світової війни та з її винищенням під час нацистської окупації Львова. Для кожної ділянки характерні власні особливості конкурсної програми. Учасникам конкурсу було запропоновано три окремі завдання для цих трьох ділянок. 

Головною метою конкурсу було звернення уваги на багатоетнічне минуле Львова та збереження його багатокультурної спадщини. Конкурс мав два основних взаємопов'язаних завдання. Перше з них – забезпечити пошук найкращих рішень з облаштування територій, охоплених конкурсом, з метою покращання умов життя для мешканців та гостей м.Львова. Інше завдання полягало у тому, щоб звернути увагу на усвідомлення багатоетнічного минулого Львова за допомогою нового відкриття та показу єврейської спадщини міста.

У результаті конкурсу мали бути розроблені архітектурні, ландшафтні та дизайнерські рішення з облаштування трьох ділянок, охоплених конкурсом. Конкурсні проекти повинні підкреслювати унікальну історію м.Львова, водночас виходити за межі типових стереотипів. Проекти мали показати минуле кожного місця, допомогти сучасним львів'янам пізнати історію колишніх мешканців міста, інтегрувати їх у сучасний міський контекст для покращення умов життя у місті.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину