Умань (не)відома: Воркшоп для гідів | ReHERIT
  • Анонси

    Умань (не)відома: Воркшоп для гідів

    • 25 Вересня, Понеділок

Воршкоп для гідів про нові підходи та теми в екскурсіях по Умані

Умань як не надто велике місто є одним з найбільших туристичних центрів України завдяки парку «Софіївка». Умань чи не найбільш відоме місто за межами України через історію брацлавського хасидизму і події Коліївщини. Що знає український і іноземний турист про Умань окрім цих відомих фактів та об’єктів? Як відкрити туристу багату складну і неоднозначну історію міста і її спільнот, виходячи за межі вузьконаціональних наративів і політичної історії? Як включити домінантні історії в новий наратив міста, який буде фокусуватися не на історії подій і об’єктів, а на історії людей і спільнот.

Ці та інші питання будуть дискутуватися учасниками воркшопу для гідів «Умань (не)відома:нові підходи, формати та теми у розповіді про знану і приховану спадщину міста» 5-6 грудня 2019 року.

Цей дводенний воркшоп покликаний підняти нерозпрацьовані міські теми і залучити нові формати їх представлення. Програма воркшопу пропонує ознайомитися з новими підходами до проведення екскурсій і з різними форматами залучення аудиторії. Розроблені методології екскурсій по відомих місцях Умані дадуть учасникам нові знання і навички як розробляти маршрути, як підбирати візуальний та інтерактивний матеріал, як включати історію тих спільнот, які в наслідок радикальних трансформацій ХХ століття були переселені чи винищені і спадщина яких затерта в публічному просторі міста, як вибудовували комунікацію з туристичною групою і чому це важливо?

До участі запрошуються гіди міста Умані та інших міст, які проводять екскурсії містом та організовуються тури до Умані, історики, краєзнавці, бібліотекарі, які розробляються різного типу історичні матеріали (ігри, історичні конкурси, тематичні програми тощо).

Зареєструватися на воркшоп можна онлайн. Остання дата подачі заявки 3 грудня 2019 р.
Локація: бібліотека Уманського національного університету садівництва, вул. Інституцька, 1
Детальна інформація про воркшоп, розробників матеріалів для гідів та лекторів в додатку.
Організатори: Центр міської історії та  відділ культури Уманської міської ради в проекті ReHERIT.

Обкладинка: Sarah McGaughey

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину