У Львові на пл. Міцкевича з’явиться новий артпростір | ReHERIT
  • Новини

    У Львові на пл. Міцкевича з’явиться новий артпростір

    • 30 Травня, Четвер

Наприкінці січня у Львові відкриють виставкові зали Центру інтелектуального мистецтва Меркурій (далі – ЦІМ). У межах простору, площею близько 1000 м2, відвідувачам представлять першу ретроспективу інтелектуального мистецтва України від початку XX століття і до сьогодні.

«Ми зібрали понад 500 найкращих зразків інтелектуального мистецтва за останні сто років. Уже наприкінці січня їх можна буде побачити в єдиному виставковому просторі, що розташований в історичному середмісті Львова. У чотирьох залах на прикладі малярських картин, скульптур та інсталяцій ми розкриємо історію креативних зрушень в мисленні українців. Адже правдиве інтелектуальне мистецтво – завжди візуалізує світогляд», – розповідає артдиректор Центру Богдан Мисюга.

Відеоанонс

Окрім постійної експозиції, у центрі також відбуватимуться тимчасові виставкові проєкти.

Команда ЦІМу має амбітну мету – стати осередком комунікації людей з мистецтвом, простором для інновацій і взаємодії творчих і вільних особистостей.

Центр інтелектуального мистецтва буде розташований на площі Міцкевича, 10, в кол. будинку «Укрсоцбанку». Зараз там облаштовують експозиційний простір.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину