Тренінг: Ефективне управління культурною спадщиною
  • Анонси

    Тренінг: Ефективне управління культурною спадщиною

    • 26 Вересня, Вівторок
Запрошуємо представників профільних відділів місцевих органів влади, активістів та тих, хто дотичний до сфери культурної спадщини, з 10 областей Центральної і Західної України. Перевага буде надаватись командам з двох учасників з одного міста, містечка або ОТГ (один представник місцевих органів влади та один представник інститутів громадянського суспільства або особа, пов'язана з культурною спадщиною).

Зареєструватись можна за посиланням http://bit.ly/reherit_training

Програма тренінгів передбачає лекційну частину, практичні вправи та роботу над портфоліо об'єктів культурної спадщини на прикладі своїх міст.

Тренінг складається з трьох блоків:
1.Управління та комунікація історико-культурної спадщини.
2.Економіка історико-культурної спадщини.
3.Проектний менеджмент: ідея-заявка-реалізація-звіт.

Метою тренінгів є посилення знань, навичок та компетенцій місцевих органів влади та органів громадянського суспільства у роботі з історико-культурною спадщиною.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників. Частково покривають кошти на проїзд (не більше ніж 500 грн в одну сторону або 1000 грн за поїздку на один тренінг в обидві сторони).

Зверніть увагу, що важлива ваша присутність впродовж усіх трьох етапів тренінгу.
Для учасників з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Тернопільської областей - в Умані. 11-13 липня; 8-10 серпня; 12-14 вересня.
Для учасників з Черкаської, Чернівецької, Житомирської, Рівненської, Хмельницької областей - у Львові. 18- 20 липня; 15-17 серпня; 5-7 вересня.
Якщо ви з інших областей і хочете стати учасником, то впишіть назву вашої області у варіант "ІНШЕ" і реєструйтесь.

Кінцевий термін подання заявки 27 Червня 2019 р.

Тренінги є частиною проекту ReHERIT "Спільна відповідальність за спільну спадщину" який фінансується Європейським Союзом

Обкладинка: Arno Smit

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину