Спадщина.UA / Heritage.UA – ініціатива з відродження культурної спадщини | ReHERIT
  • Новини

    Спадщина.UA / Heritage.UA – ініціатива з відродження культурної спадщини

    • 29 Травня, Понеділок
Культурна менеджерка та засновниця ініціативи «Спадщина.UA» Hanna Havryliv, купила на аукціоні занедбаний палац на Поділлі. Найближчим часом нова господиня планує впорядкувати саму будівлю палацу та територію довкола, а також завершити науково-дослідні роботи. Після цього результати робіт презентують громадськості.

«Ми прагнемо, щоб внаслідок нашої праці занедбані пам’ятки ставали актуальними, щоб в них закохувалися та переступали їхній поріг. Тож маємо на меті розкрити весь потенціал та красу цієї споруди та незабаром знайти для неї інвестора», – пояснює засновниця ініціативи «Спадщина.UA» Ганна Гаврилів.

 

Нагадаємо, Спадщина.UA / Heritage.UA – ініціатива з відродження культурної спадщини, яка займалася промоцією і відродженням палацу у Тартакові, замку в Поморянах та будівлі товариства «Сокіл» у Бібрці на Львівщині. Також долучалися до збору коштів на протиаварійні роботи церкви Івана Мазепи на Чернігівщині. Серед приватних проектів – ревіталізація історичної будівлі 1905 року «Стара школа» у Роздолі на Львівщині та занедбаних сільських хат у Поморянах.

Більше інформації

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину