Профілі культурної спадщини
  • Тексти

    Профілі культурної спадщини

    • 21 Червня, П’ятниця

Профілі культурної спадщини – це база, яка налічує 30 об’єктів матеріальної та нематеріальної культурної спадщини з різних куточків України. Вона створена командою однодумців, волонтерів та заінтересованих сторін, які працюють з темою культурної спадщини. Кожен профіль містить інформацію про історію населеного пункту та головну пам’ятку культурної спадщини, яка там збереглася. Такими об’єктами стали кургани, замки, костели, солеварні та інші споруди, які перебувають, як у хорошому, так і у аварійному станах. Кожен профіль культурної спадщини здизайновано таким чином, щоб після друку його можна було скласти у брошуру або завантажити на телефон.

Яку інформацію містить?

Перша частина – історія населеного пункту. Друга – розлогий опис історії об’єкту спільної багатонаціональної та багатокультурної спадщини, найпопулярніші місця для туристів та список цікавих посилань про місто та її пам’ятки.

Чим корисна?

База профілів культурної спадщини створена для того, щоб привернути увагу однодумців, туристів, органів влади, бізнесу та небайдужих людей до культурної спадщини з метою її популяризації та актуалізації.

Де знайти?

Знайти інформацію про профілі культурної спадщини можна на сайті reherit.org.ua у розділі Матеріали, де кожен з профілів можна окремо завантажити у pdf-форматі.

Культурна спадщина має значенняперейти до Профілів.


Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину