Центр Міської Історії
  • Центр Міської Історії Центрально-Східної Європи
    • Львів , вул. Акад. Богомольця, 6

Центр міської історії Центрально-Східної Європи заснований у 2004 році як неприбуткова організація, яка фокусується на дослідженні міської історії. Як інститут історичних досліджень, інститут намагаємося продукувати нові інтелектуальні поштовхи для розвитку актуальних питань науки та сприяти формуванню обґрунтованої думки. За допомогою інформації та відкритих дискусій організація намагається запобігати маніпуляціям історією з політичною метою. Завдяки конференціям, семінарам та виставкам Центр міської історії популяризує науковий та культурний обмін інформацією.

Організація надає студентам можливість здійснювати наукові дослідження міжнародного рівня всередині країні, запобігаючи «витоку» інтелекту за кордон.Діяльність Центру міської історії охоплює міжнародні та місцеві семінари, воркшопи та конференції, виставки, наукові дослідження, документування й орієнтування на проекти, що стосуються громадянського суспільства, часто у співпраці з місцевими та міжнародними інституціями.

У своїх науково-дослідницьких проектах організації зосереджує увагу на: урбанізацію в багатонаціональних містах; практичних звичаях, пов’язаних із міською спадщиною і пам'яттю; дотичному до культури виробництві та міському просторі; цифровій і громадській історії; війні, містах та індивідуальному досвіді у ХХ столітті. Ключове значення для нас має доступність знань і критичне мислення.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину

Портал створений і підтримується за фінансового сприяння Європейського Союзу. Його зміст належить виключно партнерам проекту ReHERIT та не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.