Оголошено набір на Програму навчання та обміну «Трансформація громади через стале управління культурною спадщиною» | ReHERIT
 • Новини

  Оголошено набір на Програму навчання та обміну «Трансформація громади через стале управління культурною спадщиною»

  • 15 Липня, Понеділок

Оголошено прийняття заявок на участь у Програмі навчання та обміну «Трансформація громади через стале управління культурною спадщиною», розробленій спеціально для підтримки та розвитку спроможності українських професіоналів або майбутніх професіоналів (студентів), які працюють у сфері спадщини і управління культурою.

Основні напрямки діяльності включають:

  • Відродження культурної спадщини Контекст Шибеника: історичний, місцевий контекст і перспективи: від післявоєнного колишнього промислового міста до яскравої творчої та туристичної спільноти.
  • Відбудова інфраструктури культурної спадщини – кошти та фінансування ЄС: використовувати кошти ЄС для культурних проектів, показуючи PCI як модель успішної реалізації.
  • Стале управління спадщиною: Вивчення моделей сталого менеджменту в державних установах культури: тематичне дослідження підприємницького світогляду та зусиль щодо екологічної стійкості у Фортеці культури Шибеник .
  • Розвиток аудиторії та маркетинг: Збільште залучення громадськості та обізнаність щодо важливості культурної спадщини.
  • Міжнародне співробітництво : Стимулюйте транскордонні мережі через одноранговий обмін і спільні проекти.
  • Цифрові технології у валоризації та презентації спадщини: вивчення використання цифрових технологій для підвищення цінності та презентації культурної спадщини.
  • Інтерактивна сесія : захоплююча панельна дискусія та інтерактивна сесія запитань і відповідей з учасниками

 

Ця програма розроблена, щоб надихнути за допомогою найкращих практик, стратегічних ідей і практичних відвідувань історично значущих місць, якими керує PCI та її партнери, покращуючи спільне та творче мислення серед учасників.

 

Програма пропонує професіоналам культури унікальну платформу для поглиблення своїх знань у сфері сталого управління спадщиною та її відродження.

Для відібраних учасників програма безкоштовна. Організатори покривають витрати, пов’язані з оплатою програми, матеріалами, проїздом, проживанням, харчуванням та доступом до всіх сайтів програми. Крім того, організатори нададуть допомогу з трансфером в/з України.

Програма є партнерською ініціативою Erste Stiftung Foundation та PCI Fortress of Culture Šibenik.

Детальніше: https://www.tvrdjava-kulture.hr/.../learning-and.../...

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину