Дні європейської спадщини: між ідеологією та культурою | ReHERIT
  • Анонси

    Дні європейської спадщини: між ідеологією та культурою

    • 26 Вересня, Вівторок
6 вересня 2019 р. о 18.00 запрошуємо на міську прогулянку «Розваги під час війни: між ідеологією та культурою».

Чи існує культурне життя і розваги в час війни? Ми пропонуємо поговорити про це на прикладі Львова часів Другої світової війни. Львів пережив дві окупації – радянську і нацистську. Які зміни принесла війна в культурне життя міста? Чому інституції культури стали місцями владних репрезентацій? Як міняється сфера розваг багатоетнічного Львова? Чому місця дозвілля стають просторами виключення і насилля для одних міських спільнот, і можливістю реалізації для інших? Яких виборів довелося досвідчити відомим львів’янам, які творили культурне життя міста?

Екскурсоводка: Інна Золотар.
Розробляє, супроводжує і проводить екскурсії по Львову: Середньовічний Львів, Львів австрійської доби, місцями єврейської пам’яті, Личаківське кладовище і військові поховання, літературний Львів. Виїзні екскурсії Україною для українських та іноземних туристів: Галичина, Поділля, Буковина, Гуцульщина, Закарпаття, Волинь, тури польською та єврейською спадщиною, літературні тури.

Стартова точка: Оперний театр

Прогулянка є частиною програми Днів європейської спадщини у Львові.
Екскурсія розроблена на матеріалах проекту по розробці та пілотуванню матеріалів для гідів, організованого Центром міської історії як частини ширшого проекту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину».

Обкладинка: Kindfolk

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину