Рекомендації «Управління місцевою культурною спадщиною» | ReHERIT
  • Рекомендації

    Рекомендації «Управління місцевою культурною спадщиною»

    • 05 Травня, Середа

Рекомендації «Управління місцевою культурною спадщиною» підготовлені для проєкту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину».

Зважаючи на фокус проєкту ReHERIT на місцевий рівень та питання управління місцевою культурною спадщиною, ці рекомендації розроблено для рівня територіальних громад, беручи до уваги передовсім нерухому культурну спадщину. Звичайно, є й потребують відповідного опрацювання інші види культурної спадщини — рухома спадщина, археологічна, нематеріальна та ін.

Рекомендації підготовлено на основі матеріалів менеджерів проєкту ReHERIT, аналізу діяльності громад, члени яких долучалися до його активностей, та громад-партнерів проєкту (Львівська, Уманська міські громади).

Рекомендації являють собою практичний прикладний матеріал, який не є науковим дослідженням та не ставить за мету надати повний перелік можливих аспектів управління культурною спадщиною. Також рекомендації не завжди дотримуються формулювань законодавства чи нормативно-правових актів, оскільки метою є максимально доступний виклад інформації. Юридичні відділи в громадах можуть надати допомогу їхнім лідерам у формуванні документів, які відповідатимуть правовій базі.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину