Розробка стратегії туризму і екосистеми паломництва в Умані | ReHERIT
  • Стратегія

    Розробка стратегії туризму і екосистеми паломництва в Умані

    • 28 Листопад, Четвер

В рамках проекту ReHERIT: «Спільна відповідальність за спільну спадщину» Уманська міська рада разом з партнерами зі Львова розпочала розробку туристичної і паломницької стратегії розвитку міста. 

 Таких робочих зустрічей має бути вісім впродовж двох років реалізації проекту. Стратегія екосистеми туризму розробляється на регулярних засіданнях робочої групи, яка є відкритою для нових учасників. Варто відмітити, що стратегія туризму і екосистеми паломництва — це не ціла стратегія міста, а один з векторів для місцевого розвитку. Повноцінна стратегія туризму і паломництва буде представлена у липні 2020 року. А зараз ми заохочуємо усіх долучатися до розробки цього документу.

Для розробки рекомендацій зі стратегії експерти агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks з вересня 2018 року аналізували поточний стан на основі інформації з відкритих джерел та проводили інтерв'ю з мешканцями міста, котрі дотичні до туристичної сфери міста. Результати цього попереднього аналізу є основою для організації робочої групи з розробки стратегії.

Матеріали робочих зустрічей оновлюються після кожної зустрічі і доступні для ознайомлення за посиланням.

Запрошуємо долучатися до групи з розробки стратегії усіх охочих Стратегія туризму і паломництва в Умані група Facebook

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину