Презентація результатів соціологічних досліджень культурної спадщини в Умані та Львові 2018
  • Дослідження

    Результати соціологічних досліджень культурної спадщини в Умані та Львові 2018

    • 11 Вересня, Середа

Презентації цього блоку є адаптацією соціологічних досліджень «Стан та основні проблеми культурної спадщини Львова: від експертних суджень до запитів населення міста», а також «Стан та основні проблеми культурної спадщини Умані: від експертних суджень до запитів населення міста»
для потреб ширшої аудиторії зацікавлених тематикою.

Метою презентацій є систематизація висновків ряду досліджень, які були проведені в Умані та Львові наприкінці 2018 року, а також пропозиція рекомендацій для покращення ситуації з культурною спадщиною в обох містах, виявлення специфіки бачення проблем культурної спадщини кожного з міст місцевими експертами та населенням.

Презентації орієнтовані на заінтересованих сторін культурної спадщини в Умані та Львові, а також на ширшу публіку, зацікавлену в цій тематиці. Публічні обговорення результатів досліджень серед цільової аудиторії проходили 17 та 20 травня 2019 року у Львові, а також 21 травня 2019 року в Умані.

  • Презентація досліджень в Умані оформлені у форматі PDF на 43 сторінках і стосується фокус-груп та глибинних інтерв’ю з місцевими експертами в галузі культурної спадщини, масового опитування населення міста та онлайн-опитування гостей Умані.
  • Презентація досліджень у Львові складає 40 сторінок і стосується експертних фокус-груп та масового опитування населення міста.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину