Львів та Умань разом працюватимуть над спільною спадщиною | ReHERIT - Портал культурної спадщини Умані та Львова
  • Новини

    Львів та Умань разом працюватимуть над спільною спадщиною

    • 04 Жовтень, Вівторок

У Львові та Умані презентували проект ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину. 

ReHERIT – це проект з актуалізації та переосмислення спільної міжнаціональної культурної спадщини міст Львова та Умані. Тривалість проекту два роки, з липня 2018 до липня 2020 року, він реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Серед активностей, які будуть у Львові: навчання гідів та вчителів, соціологічне дослідження, другий етап реконструкції «Простору синагог». В Умані — мапування історичних об'єктів, розробка інструментів та підходів роботи зі спадщиною, тренінги для гідів, вчителів та інших акторів спадщини, розробка стратегії туристичної та паломницької екосистеми туризму. Напрацювання бази культурно значимих об'єктів, розкриття економічного, культурного та туристичного потенціалу спадщини.

У рамках проекту буде створено онлайн ресурс «Портал культурної спадщини ReHERIT» з матеріалами та новинами про роботу зі спадщиною в Україні та закордоном. Підсумки проекту будуть представлені у липні 2020 року на форумі «Горизонти спадщини» за участі партнерів, учасників проекту та представників культурних індустрій. Проект «ReHERIT» буде внеском до Міжнародного року культурної спадщини (2018), проголошеного ЮНЕСКО.

ReHERIT реалізується Управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради, Центром міської історії Центрально-Східної Європи, Лабораторією міського простору та Відділом культури Уманської міської ради.

Проект «ReHERIT» буде внеском до Міжнародного року культурної спадщини (2018), проголошеного ЮНЕСКО.

Більше інформації за посиланнями: У Львові презентували проект ReHERITНовий поштовх для Умані як міста туристичного.

Фото: Vinayak Varma

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину