9-11 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ СИМПОЗІУМ «ВІДБУДОВА УКРАЇНИ: РУЙНАЦІЯ/РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ/СОЛІДАРНІСТЬ» | ReHERIT
  • Новини

    9-11 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ СИМПОЗІУМ «ВІДБУДОВА УКРАЇНИ: РУЙНАЦІЯ/РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ/СОЛІДАРНІСТЬ»

    • 04 Жовтень, Вівторок

9, 10 та 11 вересня 2022 року за підтримки Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту проходитиме симпозіум «Відбудова України: руйнація/репрезентація/солідарність» для обговорення минулого, теперішнього та майбутнього Україні у контексті російського вторгнення.

Мета симпозіуму – створити платформу для діалогу, що сприятиме спілкуванню, співпраці й конструктивним дебатам між діячами різних сфер діяльності й ініціативами.

У фокусі проєкту – міста, архітектура, культура, мистецтво й психологічна травма тощо.

Симпозіум ініційовано та організовано мережею провідних українських і міжнародних науково-дослідницьких та культурних інституцій – Єльський університет, Нью-Гейвен; Університетський коледж Лондона; Центр візуальної культури, Київ; Центр міської історії, Львів; Центр урбаністичних студій, Київський національний університет будівництва та архітектури, Київ; «Restart Ukraine»; «Urban Forms Center», Харків. 

Симпозіум відбуватиметься англійською мовою, учасники матимуть доступ до синхронного перекладу українською мовою наживо.

Деталі та реєстрація в zoom на сайті: https://reconstruct.in.ua/ua/

Трансляція з оригінальною аудіодоріжкою буде доступна на youtube-каналі Центру міської історії: https://bit.ly/ReconstructionOfUkraineYoutube

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину