Харківська школа архітектури розпочинає серію відкритих вебінарів для студентів/-ок, початківців, професіоналів/-ок та науковців/-иць у галузях архітектури, 3D лазерного сканування та збереження культурної спадщини в Україні.
Ця серія є частиною дворічного проєкту “Architectural Heritage Preservation in Times of War: The Ukrainian Model”. Протягом двох років проєкт навчатиме студентів/-ок та викладачів/-ок архітектурних ЗВО з усієї України 3D-документації, архітектурній документації, аналізу спадщини, оцінці стану збереження, міжнародним стандартам збереження та місцевим нормативно-правовим актам. Навчання поєднає теоретичні та практичні компоненти, включаючи навчальну практику. Результатом стане створення бази цифрових даних, що можуть використовуватися в консервації об’єктів культурної спадщини.
Перший вебінар «Від цифровізації до глобальної взаємодії з культурною спадщиною» присвячений сучасним інструментам збереження культурної спадщини.
Спікери:
Якуб Ванько представить програмне забезпечення RealityCapture – потужний інструмент для 3D-сканування та фотограмметрії, що використовується багатьма організаціями, серед яких Skeiron, CyArk, Iconem та інші.
Томас Флінн, експерт з 3D-технологій для культурної спадщини, поділиться своїм досвідом у сфері оцифрування, онлайн-публікацій, відкритого доступу та інтерактивного сторітелінгу.
Коли? 25.10, 18:00 – 19:30
Мова: Англійська з синхронним перекладом на українську.
Zoom (Ви отримаєте персоналізоване посилання після заповнення реєстраційної форми)
Реєстрація за посиланням.
Наступні вебінари будуть анонсовані в соцмережах ХША.
_______________
Цей проєкт є результатом співпраці між Організацією з управління спадщиною Heritage Management Organization, Харківською школою архітектури, та Скейрон – організацією, яка є лідером у 3D-документації архітектурної спадщини України.
Здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні . Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.