Збереження історико-архітектурної спадщини Львова
  • Збереження історико-архітектурної спадщини Львова
    • Львів , вул. Сербська, 1

Благодійний фонд «Збереження історико-архітектурної спадщини Львова» – доброчинна організація, заснована у 2000 році у Львові. Метою організації є збір та акумулювання коштів благодійних пожертв для фінансування робіт з реставрації, збереження, утримання, і належного використання пам'яток культури, історії та архітектури Львова.

Діяльність фонду передбачає:
- проведення робіт з консервації, реставрації та визначення чинників руйнування пам'яток архітектури міста Львова;
- пошук та залучення фінансових і матеріальних засобів для проведення вищезазначених робіт;
- формування пам'яткоохоронної свідомості і громадянської відповідальності мешканців міста за збереження культурної спадщини Львова.

Реалізовані проєкти:
- виставки «Образ Львова впродовж віків», «Місто, яке ми не хочемо помічати», та інші;
- конференції (Каплиця Боїмів), «Проблеми збереження і реставрації», «Збереження культурної самобутності історичних міст», «Збереження, дослідження та реставрація іконописних творів», та інші;
- реставрація: ікони Національного музею у Львові, фонтану «Діана» (пл. Ринок), стінопису (будинки пл. Ринок), барельєф «Всевидяче Око» (Краківська,1), поліхромія дерев'яних елементів інтер’єру каплиці Боїмів тощо.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину

Портал створений і підтримується за фінансового сприяння Європейського Союзу. Його зміст належить виключно партнерам проекту ReHERIT та не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.