Pixelated Realities
  • Pixelated Realities

    3D оцифрування, імерсивні технології
    Одеса

Команда Pixelated Realities сканує будівлі і скульптури Одеси, створює базу даних з інформацією про місцеву культурну спадщину. За допомогою 3D-моделювання вони роблять віртуальні тури містом, а також додатки доповненої реальності для смартфонів та комп'ютерів. Таким чином Pixelated Realities розповідає людям про об'єкти спадщини і проблеми, які з ними пов'язані. Крім того, вони показують, як за допомогою сучасних технологій зберегти і надалі працювати з пам'ятками культурної спадщини міста. Серед відсканованих об'єктів: площа Дюка, статуї засновників і видатних діячів Одеси, дача Докса і Пасаж.

Послуги:
- 3D сканування (використовують фотосканування, лазерне сканування і обчислення на суперкомп’ютері, щоб отримати високоякісні тривимірні моделі реальних об’єктів і місць).
- Реставрація і реконструкція (створюють готові скани пошкоджених об’єктів для сучасної цифрової обробки. Наші тривимірні моделі ідеально підходять для виготовлення ливарних форм, своєрідних кріплень, елементів декору і скульптур).
- Ревіталізація (за допомогою тривимірних моделей покинутих міських будівель і районів архітектори і урбаністи можуть розвивати свої проекти безпосередньо на відсканованих локаціях).
- VR/AR моделювання (за допомогою сканування реальних об’єктів досягається єфект максимального занурення, швидкого виготовлення і фотореалізму в віртуальному чи доповненому середовищі).
- Розробка Ігор (повний цикл розробки відеоігор).

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину