Мистецькі надра (Dofa Fund)
  • Мистецькі надра (Dofa Fund)
    • Київ , вул. Кудрявська, 8А

Благодійна організація Благодійний фонд «Мистецькі надра» (Dofa fund), заснована у 2014 році – приватна культурна організація. Місія організації – розвиток міжрегіонального і міжнародного партнерства культурних інституцій з метою побудови сталої партнерської мережі задля розвитку культури та мистецтва, міждисциплінарної співпраці та подолання упередженості і стереотипів щодо інакшості (культурної, традиційної, мовної, релігійної, гендерної тощо).

Головні завдання фонду:
- пошук, дослідження, презентація та пропагування культурних здобутків різних регіонів України;
- сприяння духовному та культурному розвитку громадян, популяризації кращих зразків мистецтва, поширення доступу до надбань української та світової культури;
- спонукання суспільства до активної участі в культурних процесах;
- широке висвітлення інтелектуального та мистецького потенціалу країни серед її громадян, а також світового співтовариства;
- розвиток різних видів творчості та підтримка талановитих митців;
- залучення вітчизняних та іноземних кураторів, митців та інших фахівців, які мають досвід у створенні цільових програм об’єктів культури в Україні та світі.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину

Портал створений і підтримується за фінансового сприяння Європейського Союзу. Його зміст належить виключно партнерам проекту ReHERIT та не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.