ГО «Соціальний Капітал»
  • ГО «Соціальний Капітал»
    • Київ , вул. Спаська, 8-А, кв. 5

ГО «Соціальний Капітал» – неприбуткова громадська організація, метою якої є створення соціального капіталу в окремих громадах, та в Україні в цілому через створення культурних подій, розвиток креативних індустрій та подієвого туризму. Це об'єднання активістів культури, які знають, що саме культура і культурні події є рушієм створення високої довіри між членами громади, а саме довіра і є найбільшим соціальним капіталом. Найбільші проекти ГО: – Фестиваль українсько-грузинської дружби «Тбілісоба на Андріївському узвозі» (з 2012 року); – Фестиваль «Арт в Катакомбах» (2016 рік) в музеї «Нерубайські Катакомби»; – Фестиваль Культури Народів Подолу (з 2015 року) Київ, Контрактова площа; – Київ Клезмер Фест (з 2017 року), Київ, Контрактова площа; – Онлайн курс «Соціальний капітал громади» для Відкритого Університету Майдану.
В 2019 році разом із партнерами активісти започаткували проект «Музей дитячої творчості» спрямований на збирання, вивчення та збереження прикладів образотворчого мистецтва сучасних українських дітей.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину

    Портал створений і підтримується за фінансового сприяння Європейського Союзу. Його зміст належить виключно партнерам проекту ReHERIT та не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.