Aнсамбль єврейської пісні «SHTRUDL - BAND»
  • Aнсамбль єврейської пісні «SHTRUDL-BAND»
    • Львів

SHTRUDL-BAND – це вокально-інструментальний ансамбль різновікового складу, який поєднує сольне виконання і багатоголосся, пропонуючи глядачам рідкісний репертуар мовою ідиш та ще чотирма мовами на перетині стилів, культур та епох у яскравому театралізованому інтерактивному дійстві.

Основною метою колективу є збереження, популяризація та розвиток єврейської пісенної спадщини, переважно мовою ідиш, яка інтерпретується у оригінальний спосіб і має глибокий зв'язок із українською культурою. Іншими словами SHTRUDL-BAND – це смачна музично-театральна страва, зроблена з любов’ю та щедро нафарширована родзинково-мигдалевим солодко-гірким смаком єврейської пісні із додаванням спецій інших культур на витонченому тісті українського бекграунду.

Послуги:

Концерти, музичний супровід подій (від дуету та тріо до повного складу), лекції й майстер-класи з єврейської музичної та театральної спадщини.

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину

    Портал створений і підтримується за фінансового сприяння Європейського Союзу. Його зміст належить виключно партнерам проекту ReHERIT та не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.