Агенти змін
  • Агенти Змін
    • Київ , вул. Костянтинівська, 73

Агенти змін роблять зрозумілий, корисний та доступний публічний простір. Щоб покращити якість життя кожного або майже кожного мешканця міста чи туриста. Речі, що задають якісно новий рівень комунікації міста з громадянами, підвищують рівень задоволення людей від перебування у місті та використання його інфраструктури. Проєктують ефективну навігацію в метро та міських просторах, допомагають метро розмовляти з пасажирами людською мовою, розробляють концепції та створюють зрозумілі інтерфейси.

Послуги:
- Навігація у міському просторі (Розробляємо працюючі системи навігації, що допомагають користувачам орієнтуватись у громадському просторі);
- Впорядкування простору (Розуміємось на ток навести лад із фасадами і вивісками, та повернути місту втрачену під ними архітектуру);
- Дослідження та концепції просторів (Створюємо безпечні і комфортні місця, наповнені різноманітними функціями, що відповідають потребам його користувачів, та доступні для людей різної статі, віку і роду занять).

Відкрий спадщинуДізнавайтесь цікаве про культурну спадщину

    Портал створений і підтримується за фінансового сприяння Європейського Союзу. Його зміст належить виключно партнерам проекту ReHERIT та не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.